کتیرا اصفهان نوع خوراکی سال 1400

در بازار ایران و سایر بازارهای صادراتی خرید و فروش کتیرا اصفهان نوع خوراکی در  سال 1400 همچون سالهای گذشته رواج خواهد داشت .

در ایران چند نوع صمغ کتیرا داریم ؟

خوشبختانه تنوع گیاهی بالا در سایر مناطق روستایی ، کوهها و مراتع ایران  توانسته است که تجارت گیاهان داروئی در ایران را از رونق خوبی برخوردار کند من جمله خرید وفروش انواع صمغ کتیرا ، بویژه کتیرا از نوع خوراکی .  شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد  انواع کتیرا خوراکی در سال جدید یعنی سال 1400  با مشاورین ما در تماس باشید .

صمغ کتیرا چیست و انواع کتیرا به لحاظ مصرف کدام است ؟

کتيرا صمغي است که از گیاه گون بدست می آید و روش سنتی استحصال آنبه صورت طبيعي و يا در اثر شکاف دادن يقه، ساقه و ريشه گونه هايي از گون می باشد . کتيرا يکي از مهم ترين محصولات فرعي مراتع کشور بویژه استان اصفهان و کرمانشاه و کردستان و خراسان محسوب مي شود و مصارف صنعتي و دارويي و خوراکی متنوعی دارد.

صادرات انواع کتیرا در بازار خارجی و خرید و فروش سایرگیاهان داروئی ، بویژه تجارت انواع کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی و کتیرا صنعتی در اصفهان و سایر شهرهای ایران همچنین سایر کشورهای خاورمیانه بویژه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس ، برخی کشورهای اروپایی در سال 1400 خواهد توانست  ارزآوری خوبی را بهمراه داشته باشد .

ارز آوری کتیرا اصفهان نسبت به سایر محصولات گیاهی از جایگاه و امتیاز نسبتا خوبی برخوردار بوده است و به همین دلیل تاجران و بازرگانان، ازنگاه اقتصادی برای آن اهمیت خاصی قائل هستند.

اما متاسفانه این درآمد با خام فروشی انواع کتیرا بدست آمده است و چنانچه این محصول با ارزش و استراتژیک بتواند با کمک تکنولوژی روز به گونه های با ارزشتری فرآوری شود امکان ایجاد اشتغال و ارزآروی بسیار بالاتری را فراهم می نماید .

این مهم صورت نمی گیرد مگر با برنامه ریزی و اهتمام و کوشش مسئولان ، دست اندرکاران و بازرگانان در تشخیص نیاز جامعه تجاری و تولیدی خارج از کشور .

غالبا مصرف خوراکی کتیرا در فرمولهای طب سنتی به چشم می خورد و طب نوین متاسفانه از ویژگی های درمانی این محصول بار ارزش غفلت ورزیده است و مطمئنا چنانچه این رویکرد در کنار توسعه تجهیزات مورد نیاز تغییر کند ثمرات علمی و ارزآوری بیشتری را برای کشورمان بهمراه خواهد داشت .

جهت خرید انواع کتیرا ( کتیرا خوراکی ، کتیرا صنعتی ، کتیرا داروئی ) با مشاورین با تجربه ما بویژه آقای مهدی صدیقی در تماس باشید .

صادرات کتیرا اصفهان به عمان

صادرات کتیرا اصفهان به عراق

صادرات کتیرا اصفهان به کانادا

صادرات کتیرا اصفهان به آلمان

صادرات کتیرا اصفهان به امارات

صادرات کتیرا اصفهان به هند

صادرات کتیرا اصفهان به افغانستان

صادرات کتیرا اصفهان به پاکستان

صادرات کتیرا اصفهان به ترکیه

صادرات کتیرا اصفهان به روسیه

صادرات کتیرا اصفهان به دبی

صادرات کتیرا اصفهان به کویت

تماس باما