نحوه صادرات عمده انواع کتیرا خرمنی ذز سال 1401 :

درشرکت بازرگانی هربال بیز میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه صادرات عمده انواع کتیرا خرمنی ذز سال 1401 با تاجران و عرضه کنندگان کتیرا و گیاهان دارویی در ارتباط باشید .

کتیرا ترشحات صمغی خشک شده حاصل از چندین گونه گیاه گون است. گونه‌های مولد کتیرای گون گیاهان کوچکی ارتفاع یک متر و بومی آسیای صغیر، ایران، سوریه و یونان هستند. بد نیست بدانید که ایران بزرگترین تامین کننده و تولید کننده و صادرکننده بهترین کتیرا در جهان می‌باشد.

متاسفانه بيش از يک دهه است که اهميت اقتصادي حاصل از توليد و صادرات صمغ کتيرا به عنوان يکي از محصولات فرعي جنگل ها و مراتع ايران و محصول گياه گون ناديده گرفته شده و همين مسئله درکنار عوامل و پديده هاي طبيعي چون خشکسالي سبب شده وضعيت مراتع گون در نقاط مختلف کشوربه مرز نابودي برسد.

نحوه صادرات عمده انواع کتیرا خرمنی ذز سال 1401

سالانه بيش از چهار هزار تن کتیرا به امارات متحده عربي، هند و برخي کشورهاي هاي اروپايي از جمله فرانسه، آلمان و انگلستان صادر می شد که اين ميزان در حال حاضر به هزارتن هم نمی رسد.

ذکر این مطلب خالی از لطف نیست که کتیرا خرمنی یکی از پر مصرف ترین و پرفروش ترین نوع کتیرا در بازارهای تجاری در حوزه گیاهان داروئی و صمغ های گیاهی می باشد.

شما میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره ی  تامین و نحوه صادرات عمده انواع کتیرا خرمنی ذز سال 1401 با کارشناس ما در بازرگانی هربال بیز ارتباط داشته  باشید.

فارغ از نوع مصرف ، صمغ کتیرا به دو صورت کلی  عرضه می گردد :

  1. کتیرای زرد خرمنی : این نوع صمغ مانند تارها و نوارهای پیچیده و دودب شکل است.
  2. کتیرای مفتولی پنبه ای : کتیرای سفید به شکل پارچه عریضی می باشد و اطراف یا وسط آن ها برآمده است.

از خواص کتیرا در نسخه‌های طب سنتی برای درمان لاغری و کمک به افزایش وزن است. چاق شدن سریع در طب سنتی راه‌های فراوانی دارد؛ یکی از بهترین این راه‌ها که عوارض جانبی ندارد و تاثیر بد بر بدن نمی‎گذارد، استفاده از صمغ کتیراست.

در حوزه آرایشی بهداشتی از بهترین حالت دهندها که تقویت کننده گیاهی نیز به حساب می آید ، می توان به ژل کتیرای طبیعی اشاره کرد . طریقه استفاده از این ماده گیاهی به این صوررت است که مقداری از ژل را با کف شامپو یا صابون با هم روی سر ماساژ و بعدا شستشو انجام می دهیم. همچنین برای حالت دادن به مو ، ابتدا موها را خیس کرده سپس مقداری از ژل را به موها مالش داده و سپس شانه میزنیم، بعد از چند رقیقه موهایمان خوش حالت و براق میشود. امتحان کنید!

نحوه صادرات عمده انواع کتیرا خرمنی ذز سال 1401

برای اطلاع بیشتر از قیمت خرید و فروش عمده ی کتیرا خرمنی اصفهان و همچنین انواع کتیرا موجود در تمام نقاط ایران از جمله استانهای کردستان ، کرمانشاه ، مرکزی و …  با مشاورین مجموعه ما در بازرگانی هربال بیز  ارتباط داشته باشید .     

 

تماس باما