قیمت کتیرا در سال 1401 :

قیمت کتیرا در سال 1401 در بازرگانی هربال بیز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش انواع کتیرا در سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرها می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد.

قیمت کتیرا در سال 1401

قیمت کتیرا توسط شرکت هربال بیز ،  دارای بالاترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت :

تا کنون کتیرا مفتولی یکی از بهترین انواع کتیرا استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشور می باشد ، کتیرا مفتولی با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن از ویژگی ها و خاصیت های بی نظیری برخوردار است و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

قیمت کتیرا  که درحقیقت حاصل ترشحات صمغ برخی از گونه های خاص گَوَن است، و روش بهره برداری چندان ساده ای ندارد به فاکتورها و عواملی چون میزان بارندگی سالیانه در مناطق قابل برداشت و میزان برداشت توسط کتیرا زن ها ، مقدار تقاضای بازار داخلی و خارجی ، صادرات و… بستگی دارد.  و با توجه به این موضوع که میزان برداشت  کتیرا مفتولی محدود می باشد قیمت کتیرا در سال 1401 ( کتیرا مفتولی ) بالاتر از گونه های دیگر کتیرا تعیین می گردد .

بازرگانی هربال بیز ، با تجربه طولانی مدت ، سالها  در زمینه خرید و فروش کتیرا مفتولی و سایر کتیراهای دیگر فعال است، که با فرآوری و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور، قیمت انواع کتیرا را بویژه قیمت کتیرا در سال 1401 را با مطلوب ترین کیفیت قابل ارائه ، در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار می دهد.

در حالت کلی کتیرا ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تعیین قیمت کتیرا در سال 1401 می باشد . فاکتور دیگری که در، قیمت خرید کتیرا تاثیر گذار است ؛ نوع کتیرا است که در گونه های مختلف مانند نواری ، مفتولی ، میخی و … عرضه می شود .

قیمت کتیرا در سال 1401

فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین قیمت کتیرا در سال 1401 ایفا می کنند

قیمت کتیرا در سال حدید با کیفیت بالا در شرکت هربال بیز :

همانگونه که عنوان گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در قیمت کتیرا ایفا می کنند. ما در بازرگانی هربال بیز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با مناسب ترین قیمت خرید کتیرا ، خدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز عرضه نماییم .

عوامل دیگری که بازرگانی هربال بیز ، برای تعیین قیمت کتیرا در سال 1401 در نظر می گیرد؛ میزان خرید مشتریان است. شما با خرید انواع کتیرا از این شرکت ، می توانید با بالا بردن مقدار و تناژ خریدتان، به کمترین قیمت خرید را ، اما با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید .

هربال بیز با فراهم آوردن امکان خرید این گیاه با به صرفه ترین قیمت کتیرا در سال 1401، بر بستر اینترنت تهیه ی کتیرا را برای شما مخاطبان و مشتریان عزیز ، به راحت ترین حالت ممکن تبدیل کرده است و کافی است با مراجعه به یکی از وب سایت های ما ، هر گونه کتیرا را در هر حجمی و میزانی سفارش دهید ، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد و این خود یکی از عوامل بسیار مهم در موفقیت این شرکت است، چرا که از دورترین نقاط کشور هم به راحتی می توانید ، انواع کتیرا با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین قیمت خرید ، در دسترس داشته باشید.

تماس باما