فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400

این روزها فروش گیاهان داروئی در انواع و اقسام آن بویژه فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400 رایج شده است و فروش این قسمت از محصولات از بازار پر رونقی برخوردار است . خوشبختانه این کسب و کار توانسته است بلحاظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی جایگاه ویژه خود را بدست آورد و ماحصل رونق این کسب و کار ، توسعه تولیدات کشاورزی داخلی نیز بوده است .

یکی از کسب و کارهای پر رونق و دارای اقتصاد خوب در سالهای گذشته خرید و فروش کتیرا خرمنی اصفهان در بازار ایران و  سایر بازارهای مشابه داخلی و بازارهای صادرات کتیرا بوده است هرچند که بازارهای تهران در سالهای اخیر این رونق را تجربه نکرده است اما می توان با معرفی خواص گیاهان داروئی مختلف و ایجاد بازار مناسب از پتانسیل تولیدات این صنعت و حوزه بیشترین بهره را برد .

فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400

انواع مختلف کتیرا :

کتیرای ورقی :

نوع ورقی کتیرا از تیغ زدن ساقه به دست می آید که بی‌رنگ یا سفید بوده و بهترین، مرغوب‌ترین و گران‌ترین نوع می باشد.

کتیرا خرمنی  :

کتیرای معمولی شکل لوله یا مدور است که چندان مرغوب نمی باشد.

صمغ کتیرا خرمنی :

کتیرا خرمنی یکی از انواع معمولی کتیرا میباشد که در ایران نیز در مناطق گوناگون کشت می شود. خاصیت های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل در بازارهای جهانی فروش آن صورت می‌گیرد. صمغ کتیرا خرمنی ارزان می باشد و می توان آن را در حجم بالا خریداری نمود. این صمغ در کشور ما به وفور یافت می‌شود. می‌توان از آن در موارد گوناگون و انواع مشاغل و صنایع بهره برد.

همچنین در حالت کلی این نوع کتیرا با ترکیبی از رنگ های ( قهوه ای – زرد – سفید – قرمز ) در بازار عرضه می‌شود که قیمت آن نیز با یکدیگر متفاوت است. این محصول در مدل های مختلف نواری، خرمنی، میخی و غیره خرید و فروش می‌شود.

ما در مجموعه تجاری بازرگانی هربال بیز سعی بر آن داریم تا با معرفی و ایجاد فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400  در بازار تهران و سایر بازارهای داخلی کتیرا و همچنین بازار صادرات کتیرا سهم کوچکی در رونق اقتصادی کتیرا خرمنی اصفهان و کتیرا کرمانشاه داشته و در نهایت در رشد اقتصادی کشاورزان و روستائیان سهیم باشیم .

ایجاد بازار فروش مناسب با ارزش محصول می تواند در بالا بردن ظرفیتهای تولید آن محصول نقش  اساسی ایفا کند .

برای ایجاد بازار یک محصول با معرفی مزایا و کاربردهای آن و خواص آن محصول شروع نموده و در نهایت توجه خریداران و مصرف کنندگان را به اهمیت آن محصول جلب نمائیم بویژه اگر که این محصول از خانواده گیاهان دارویی باشد . بد نیست اندکی در این مقاله با خواص کتیرا آشنا شوید .

فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400

از کتیرا خرمنی اصفهان صرفا برای تولید در صنایع خاص با توجه به کیفیت در هنکام برداشت  استفاده می شود .

برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400در سال 1400 و خرید و فروش انواع کتیرا به سایت ما به نشانی زیر مراجعه نمائید .

اطلاعات بیشتر درباره قیمت روز گیاهان داروئی و کتیرا خرمنی  را در سایت www.herbalbiz.ir مطالعه نمائید .

قیمت انواع مختلف کتیرا خرمنی در بازار ایران :

قیمت انواع مختلف کتیرا خرمنی در بازار ایران به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که توسط تولید کننده بررسی شده و قیمت گذاری ها انجام می شود. به برخی از مهم‌ترین این موارد در زیر اشاره کرده‌ایم.

مجموعه هربال بیز پل ارتباطی مطمئن در هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید وبهره برداری محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف در امر فروش گیاهان داروئی .

در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400 تاثیرگذار باشد .

جهت اطلاع از نحوه سفارش و فروش عمده کتیرا خرمنی در سال 1400در سال 1400 می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در تماس باشید .

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید سپاسگذارتان هستیم .

فروش کتیرا خرمنی در بازار تهران

فروش کتیرا خرمنی در بازار جهانی

فروش کتیرا خرمنی در بازار اصفهان

قیمت کتیرا خرمنی در بازار تهران

قیمت فروش کتیرا خرمنی در بازار اصفهان

قیمت فروش کتیرا خرمنی در بازار جهانی

صادرات کتیرا خرمنی

کتیرا خرمنی برای صادرات

انواع کتیرا فله ای

فروش انواع کتیرا خرمنی بدون واسطه در بازار ایران

قیمت عمده کتیرا خرمنی در بازار داخلی و خارجی

قیمت عمده انواع کتیرا درجه یک صادراتی در بازار اصفهان بدون واسطه

اخرین قیمت هرکیلو کتیرا خرمنی

جدید ترین قیمت هر کیلو کتیرا خرمنی

دسته بندی کتیرا خرمنی با کیفیت صادراتی

دسته بندی کتیرا خرمنی درجه یک

تماس باما