تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401

تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 :

بازرگانی هربال بیز با تامین و تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 میتواند انواع مختلفی از این صمغ با ارزش را بصورت نمره بندی شده با بهترین قیمت و کیفیت در امر صادرات کتیرا و  فروش عمده کتیرا در بازار ایران درخدمت تاجران و مشتریان عزیز قرار دهد .

کتیرا چیست ؟

همانطور که می دانید کشور ایران یکی از معروف ترین کشورها در راستای تولید و خرید و فروش صمغ کتیرا بصورت عمده در خاورمیانه و جهان می باشد و بدون شک می توان گفت به عنوان بزرگترین تولید کننده آن شناخته می شود .

کتیرا صمغی است که در شاخه برخی گونه های گون قرار دارد و با تیغ زدن آن از ساقه ها خارج می شود. معروفترین کتیرا از گونه گون Astraglus gummifer است. کتیرا در آب حل نمی شود اما آب را به خود جذب می کند و متورم می شود. صمغ کتیرا خوراکی بصورت عمده از ایران به سایر کشور ها صادر می شود.

از اینرو خرید و فروش کتیرا اصفهان و سایر شهرهای دیگر تولید کتیرا از جمله محصولات استراتژیک بازار گیاهان داروئی در کشور ایران می باشد.

تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401

بهترین نوع کتیرا :

کتیرا مفتولی پنبه ای بهترین محصول کتیرا در ایران است. از موارد استفاده از کتیرا علاوه بر صنعت خوراکی و داروئی می توان به استفاده در ، صنایع کاغذ سازی و حتی تولید کفش اشاره کرد.

جالب اینجاست که اگر به وجود ماده ای به نام سلنیوم در گیاه گون یا کتیرای آن پی ببرند این امر نشان دهنده وجود اورانیوم در آن منطقه است.

نمره بندی انواع کتیرا :

معمولا به سه نوع کتیرا خوراکی ، کتیرا داروئی و نوع کتیرا صنعتی می باشد.

کتیرا خوراکی :

 • کتیرا پنبه ای ( یا کتیرا سفید )
 • کتیرا داروئی
 • کتیرا مفتولی
 • کتیرا خرمنی شیرین
 • کتیرا سرگل زرد

 کتیرا صنعتی :

 • کتیرا خرمنی تلخ
 • کتیرا غوره
 • کتیرا گون زرد یا تلخه کتیرا

معمولا نوع مفتولی کتیرا خوراکی دارای مرغوبیت بیشتری نسبت به نوع خرمنی یا فلسی است . نوع مرغوب کتیرای ایران دارای 5/2 سانتی متر طول و یک سانتی متر عرض می باشد . رنگ ان سفید مایل به زرد بور ، کمی شفاف و شاخی شکل می باشد و بدون بو و بدون مزه است و به مقدار کم در اب حل شده و بصورت توده ژلاتین مانند تورم حاصل می نماید .

مشتریان و خریداران عزیز می توانند برای اطلاع از قیمت کتیرا و تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 با مدیر فروش مجموعه بازرگانی هربال بیز آقای ایلیا صدیقی در تماس باشید .

مصارف داروئی کتیرا :

 1. برای تسکین سرفه ، عوارض سرماخوردگی
 2. تنظیم قند خون
 3. استفاده به عنوان چسب دندان مصنوعی به دلیل خاصیت چسبندگی
 4. درمان سوختگی
 5. درمان اسهال و یبوست
 6. سرکوب کردن تومورها و تحریک سیستم ایمنی
 7. درمان زخم‌های دهانی
 8. تنظیم ضربان قلب
 9. کاهش دمای بدن

غالب انواع کتیرا خوراکی است و در داروها و غذاها نیز به عنوان امولسیون کننده، تغلیظ کننده، تثبیت کننده و افزودنی یا همان استابلایزر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین کتیرا خوراکی را می‌توانید به بسیاری از مواد غذایی مصرفی در طول روز خود اضافه کنید. در بشقاب سبزیجات، انواع سس‌ها، مایونز و همچنین دیگر چاشنی‌ها کتیرا قابل استفاده است. این ماده همچنین در تهیه پودینگ، بستنی و دیگر غذاهایی که نیاز به غلظت دارند، به عنوان استابلایزر و غلیظ کننده به کار برده می‌شود. کتیرا در داروهایی مانند ژل، شربت، پماد و کرم به عنوان روان کننده و غلیظ کننده به کار می‌رود .

تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی :

تجارت گیاهان داروئی بویژه تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 در بازار جهانی در بستر فضای مجازی نیز از رونق خاصی برخوردا شده است .

کتیرا تحول بزرگی در دنیا و داروهای گیاهی بوجود آورده است این صمغ با خواص داروئی بی نظیری که بعنوان یک امولیسیون کننده دارد تاثیرات فراوانی بر اندام های مختلف بدن دارد و همه می توانند از آن بهره مند شوند .

بازرگانی هربال بیز یکی از مراکز تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 با بهترین قیمت و کیفیت بصورت نمره بندی شده در ایران .

چنانچه قصد تجارت عمده کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 را دارید می توانید آن را در فصل با قیمت مناسب خریداری نمود . قیمت جزئی فروشی کتیرا در عطاری ها متنوع است و برای تجارت عمده آن خرید از عطاری ها مقرون به صرفه نمی باشد .
لذا اصولا توزیع عمده انواع کتیرا در عطاری ها صورت نمی پذیرد .

مصرف کنندگان و خریداران جزئی کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی جهت خرید، می توانند به مغازه های عطاری مراجعه نمایند .

تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401

آخرین قیمت انواع کتیرا در سال 1401 :

اعلام آخرین قیمت انواع کتیرا در سال 1401 در تهران در فضای مجازی و از طریق اینترنت ممکن شده است. خوشبختانه این نوع کسب و کار در اینترنت توانسته است بلحاظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی جایگاه ویژه خود را بدست اورد و بالطبع ماحصل رونق فروش گیاهان داروئی و از جمله کتیرا ، توسعه تولیدات کشاورزی داخلی نیز بوده است .

جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش کتیرا خوراکی و انواع کتیرا در بازار تهران و تجارت عمده کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز ،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در ارتباط باشید .

مجموعه هربال بیز در نظر دارد با هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف امر فروش گیاهان داروئی را برای کشاورزان و زحمت کشان فراهم کند . در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در ایجاد بازار قیمت خرید و فروش کتیرا خوراکی و تجارت عمده کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 در بازار تهران تاثیر بگذارد .

شما می توانید برای اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده انواع کتیرا خرمنی و مفتولی و همچنین تجارت عمده صمغ کتیرا مفتولی و خرمنی در سال 1401 با مدیر فروش مجموعه بازرگانی هربال بیز آقای ایلیا صدیقی در تماس باشید .

شرکت بازرکانی هزبال بیز تامین کننده عمده انواع صمغ های گیاهی با بهترین قیمت و کیفیت در بازار ایران و خارج از کشور در سال 1401

 

 

تماس باما