تامین عمده کتیرا خرمنی ( صنعتی ) :

تامین عمده کتیرا خرمنی ( صنعتی )  با قیمتهای متنوعی در حال انجام است  از خواص بسیار سودمند این صمغ استفاده در صنایع مختلف چه خوراکی مانند صنایع غذائی و نوشیدنی ، داروئی و صنعتی می باشد  . با توجه به ویژگی های متنوع نامبرده هر یک از این انواع فروش صمغ کتیرا می تواند نقش بسیار مفیدی را در اقتصاد داشته باشند .

از مراکز تعیین و اعلام قیمت فروش کتیرا صنعتی و خوراکی در بازار اصفهان و سایر شهرها و مناطق کاشت می توان مجموعه تجاری هربال بیز را نام برد . در این بازرگانی تمامی فاکتورها در تعیین قیمت نهایی لحاظ می شود .

تامین عمده کتیرا خرمنی ( صنعتی )

کاربرد های صمغ کتیرا در صنایع گوناگون داروئی ، خوراکی و صنعتی :

طبق تحقیقات بعمل آمده در بخش تحقیق و توسعه بازرگانی هربال بیز یکی از مراکز اعلام قیمت فروش صمغ کتیرا در بازار اصفهان و بازار تهران به این نتیجه منتهی شده است که کاربردهای متنوع کتیرا در صنایع حیاتی متعدد از این محصول توانسته است یک ماده اولیه استراتژیک و با اهمیت خلق کند و به همین دلیل قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان نیز که یکی از شهرهای مهم تولید این محصول می باشد نیز از قیمت قابل توجهی برخوردار است .

در بخش اول این مطلب ، به تشریح اهمیت این گیاه و همچنین به برخی کاربرد های آن  در دنیای امروز اشاره می کنیم . نقطه شایان ذکر و پر اهمیت در مورد کاربرد کتیرا این است که در میان پزشکان طب سنتی، نظر یکسانی در مورد ویژگی های کتیرا و همچنین کاربرد های کتیرا ، وجود ندارد.

برخی از آنان کتیرا را ماده ای معتدل و برخی دیگرسرد وخشک می دانند . اما هرچه به سابقه استفاده از کتیرا در  گذشته برگردیم ، کاربرد های کتیرا بیشتر نمودار می گردد . صمغ کتیرا در گذشته های نه چندان دور یکی از اصلی ترین و بنیادی ترین ، مواد  اولیه جهت استفاده در مواد آرایشی سنتی ایرانی بوده است .

با توجه به ارتباط با بهر برداران و تحقیقات میدانی بعمل آمده توسط کارشناسان بازرگانی هربال بیز  و با توجه به افزایش دانش روز و بهره گیری از تجهیزات نوین و روز اهمیت و کاربردهای داروئی صمغ کتیرا  بیش از پیش آشکار شد بطوریکه از دیگر کاربرد های کتیرا در گذشته و حال را می توان به خواص بهداشتی و نظافتی این گیاه اشاره کرد .

متاسفانه با عرضه شدن موارد آرایشی – زیبایی امروزی ، با ترکیبات عموما شیمیایی کتیرا و کاربرد های کتیرا به طور مجزا کمتر مورد توجه قرار می گیرد . و با بالا رفتن قیمت فروش کتیرا در بازار شهرهای اصفهان و کرمانشاه واستان کردستان و سایر شهرهای تولید کننده آن ، خرید و فروش کتیرا شیب نزولی گرفته است و این روزها  این محصول دیگر بازار گرم گذشته خود را  تجربه نکرده است .

تولید کنندگان مختلف که از صمغ کتیرا بعنوان مواد اولیه استفاده می کنند  با توجه به افزایش قیمت به فکر جایگزین کردن مواد دیگری افتاده و نتیجه های مطلوبی نیز در این جایگزینی بدست آورده اند .

تامین عمده کتیرا خرمنی ( صنعتی )

اما جالب است بدانید که در برخی تولیدات گیاهی امروزی صمغ کتیرا خوراکی و صنعتی می تواند نقش یکی از اصلی ترین مواد اولیه را ایفا کند مشروط به اینکه قیمت خرید و فروش کتیرا به صرفه اقتصادی بیانجامد .

شاید اشاره به این نکته بد نباشد که نوسانات قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و دیگر شهرهای تولید کننده بازار این محصول را در ابهام فرو برده است و هزینه های استحصال آن با میزان برداشت یکی دیگر از فاکتورهای تعیین قیمت فروش کتیرا در بازار اصفهان و بازار تهران می باشد .

برای خرید و فروش و اطلاع از تازه ترین قیمت فروش کتیرا خرمنی ( صنعتی ) در سایر شهرهای تولید کننده کتیرا با بازارگانی هربال بیز در ارتباط باشید .

 

 

 

 

تماس باما