تامین عمده انواع کتیرا خرمنی در سال 1401 :

درشرکت بازرگانی هربال بیز میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره ی تامین عمده انواع کتیرا خرمنی در سال 1401 با تاجران و عرضه کنندگان کتیرا و گیاهان دارویی در ارتباط باشید .

کتیرا ترشحات صمغی خشک شده حاصل از چندین گونه گیاه گون است. گونه‌های مولد کتیرای گون گیاهان کوچکی ارتفاع یک متر و بومی آسیای صغیر، ایران، سوریه و یونان هستند. ایران بزرگترین صادرکننده کتیرا در جهان می‌باشد.

متاسفانه بيش از يک دهه است که اهميت اقتصادي حاصل از توليد و صادرات صمغ کتيرا به عنوان يکي از محصولات فرعي جنگل ها و مراتع ايران و محصول گياه گون ناديده گرفته شده و همين مسئله درکنار عوامل و پديده هاي طبيعي چون خشکسالي سبب شده وضعيت مراتع گون در نقاط مختلف کشوربه مرز نابودي برسد. طبق گزارش سازمان فائو (سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل متحد) در دهه 1330سالانه بيش از چهار هزار تن کتیرا به امارات متحده عربي، هند و برخي کشورهاي هاي اروپايي از جمله فرانسه، آلمان و انگلستان صادر می شد که اين ميزان در حال حاضر به هزارتن هم نمی رسد.

ذکر این مطلب خالی از لطف نیست که کتیرا خرمنی یکی از پر مصرف ترین و پرفروش ترین نوع کتیرا در بازارهای تجاری در حوزه گیاهان داروئی و صمغ های گیاهی می باشد.

تامین عمده انواع کتیرا خرمنی در سال 1401

شما میتوانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در باره ی تامین عمده انواع کتیرا خرمنی در سال 1401 با ما در بازرگانی هربال بیز ارتباط داشته باشید.

فارغ از نوع مصرف ، صمغ کتیرا به دو صورت عرضه می گردد :

  1. کتیرای زرد خرمنی : این نوع صمغ مانند تارها و نوارهای پیچیده و دودب شکل است.
  2. کتیرای مفتولی پنبه ای : کتیرای سفید به شکل پارچه عریضی می باشد و اطراف یا وسط آن ها برآمده است.

از خواص کتیرا در نسخه‌های طب سنتی برای درمان لاغری و کمک به افزایش وزن است. چاق شدن سریع در طب سنتی راه‌های فراوانی دارد؛ یکی از بهترین این راه‌ها که عوارض جانبی ندارد و تاثیر بد بر بدن نمی‎گذارد، استفاده از صمغ کتیراست.

در حوزه آرایشی بهداشتی از بهترین حالت دهندها که تقویت کننده گیاهی نیز به حساب می آید ، می توان به ژل کتیرای طبیعی اشاره کرد . طریقه استفاده از این ماده گیاهی به این صوررت است که مقداری از ژل را با کف شامپو یا صابون با هم روی سر ماساژ و بعدا شستشو انجام می دهیم. همچنین برای حالت دادن به مو ، ابتدا موها را خیس کرده سپس مقداری از ژل را به موها مالش داده و سپس شانه میزنیم، بعد از چند رقیقه موهایمان خوش حالت و براق میشود. امتحان کنید!

تامین عمده انواع کتیرا خرمنی در سال 1401

برای اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده ی کتیرا خرمنی اصفهان و همچنین انواع کتیرا بدست آمده در تمام نقاط ایران از جمله استانهای کردستان ، کرمانشاه ، مرکزی و …  با مشاورین مجموعه ما در بازرگانی هربال بیز  ارتباط داشته باشید .     

 

تماس باما